ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΙΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

ΦΥΕ 14 "Εισαγωγή στις Φυσικές Επιστήμες "

Τμήμα Πειραιά ΠΕΙ2

Εικονικές Ομαδικές Συμβουλευτικές Συναντήσεις (ΕΟΣΣ)

Οι εικονικές ΟΣΣ του τμήματός μας πραγματοποιούνται με σύνδεση στο σύστημα CENTRA στο ΕΑΠ και είναι ανοικτές σε κάθε ενδιαφερόμενο φοιτητή του παρακολουθεί τη Θ.Ε. με την προϋπόθεση να υπάρχουν αρκετές θέσεις για τους φοιτητές του τμήματος.

Αρχείο ΕΟΣΣ

Μπορείτε από την παρακάτω λίστα να επιλέξετε καταγεγραμμένες ΕΟΣΣ για να τις κατεβάσετε στον υπολογιστή σας και να τις παρακολουθήσετε. Κατεβάστε το αντίστοιχο εκτελέσιμο αρχείο (.exe) στον υπολογιστή σας και εκτελέστε το (διπλό κλικ με το ποντίκι).

Θα πρέπει να έχετε ήδη εγκαταστήσει το Centra στο σύστημά σας. Αν δεν το έχετε ήδη κάνει, ακολουθήστε τις οδηγίες για την παρακολούθηση των ΕΟΣΣ. Ζητώντας να παρακολουθήσετε μία από τις εικονικές τάξεις το λογισμικό θα εγκατασταθεί αυτόματα στον υπολογιστή σας. Εγκαταλείψτε την εικονική τάξη, κατεβάστε ένα από τα παρακάτω αρχεία και εκτελέστε τα στον υπολογιστή σας.